بیمه عمر ساده زمانی

معرفی محصول

بیمه عمر ساده زمانی یکی از انواع بیمه‌نامه‌های عمر انفرادی است که در آن بیمه‌گر تعهد می‌نماید در ازای دریافت حق‌بیمه، در صورت قوع خطر فوت بیمه‌شده، نسبت به حمایت از استفاده‌کننده‌های بیمه‌نامه اقدام نماید و معادل تعهدات درج‌شده در بیمه‌نامه، سرمایه فوت را پرداخت کند. حق‌بیمه این نوع بیمه‌نامه بر اساس شرایط سنی و میزان سرمایه درخواستی و سلامت بیمه‌شده تعیین می‌گردد و اگر بیمه‌شده در پایان قرارداد در قید حیات باشد بیمه‌گر هیچ تعهدی نسبت به استرداد حق‌بیمه‌ها ندارد. هدف از ارائه چنین محصولی حمایت از اعضای خانواده و استفاده‌کننده‌های بیمه‌نامه در صورت فوت ناگهانی بیمه‌شده می‌باشد.

پوشش اصلی بیمه‌نامه

پوشش اصلی در این بیمه‌نامه “فوت به هر علت بیمه‌شده” می‌باشد که در آن بیمه‌گر تعهد می‌نماید در صورت فوت بیمه‌شده در طول مدت بیمه‌نامه، سرمایه فوت را به استفاده‌کنندگان پرداخت نماید. مبلغ این پوشش از 10.000.000 ریال تا حداکثر 2.000.000.000 ریال می‌باشد.

پوشش‌های اضافه

در بیمه‌نامه عمر ساده زمانی با هدف حمایت کامل و همه‌جانبه از بیمه‌شده و اعضای خانواده، علاوه بر پوشش اصلی، پوشش‌های اضافی دیگری نیز وجود دارد که در صورت درخواست بیمه‌گذار و موافقت بیمه‌گر قابل ارائه می‌باشد.

پوشش فوت ناشی از حادثه

این پوشش معادل 1 تا سه برابر سرمایه فوت به هر علت و حداکثر تا 2.000.000.000 ریال می‌باشد که در صورت فوت بیمه‌شده به علت حادثه، علاوه بر سرمایه فوت به هر علت پرداخت می‌گردد.

پوشش نقص عضو دائم ناشی ازحادثه

در صورتی که بیمه‌شده به علت وقوع حادثه، دچار نقص عضو دائم شود، بیمه‌گر حسب میزان نقص‌عضو و با توجه به شرایط ذکر‌شده در بیمه‌نامه، درصدی از “سرمایه نقص عضو ناشی از حادثه” را پرداخت خواهد نمود.

حداکثر سرمایه قابل درخواست در این پوشش معادل 100 درصد سرمایه فوت حادثه می‌باشد.

هزينه‌هاي پزشكي ناشي از حادثه

در صورتی که بیمه‌شده به علت وقوع حادثه، دچار آسیب و صدمه بدنی شده و به بیمارستان مراجعه نماید، بیمه‌گر هزینه‌های بیمارستانی وی را پرداخت خواهد نمود.

تعهد بیمه‌گر در جبران هزینه‌های بیمارستانی بیمه‌شده، معادل 10درصد سرمایه فوت حادثی و حداکثر تا 200.000.000 ریال می‌باشد.

پوشش بیماری‌های خاص

در صورتی که بیمه‌شده دچار امراض خاص و یا بیماری‌های صعب‌العلاج شود، بیمه‌گر مطابق با شرایط بیمه‌نامه و با توجه به مدارک و مستندات پزشکی ارائه شده توسط بیمه‌گذار، مازاد هزینه‌های پزشکی و بیمارستانی پرداخت‌شده توسط سایر بیمه‌گران را پرداخت می‌نماید. تعهد بیمه‌گر در جبران هزینه‌های مشمول این پوشش معادل 30% سرمایه فوت به هر علت سال وقوع خسارت و حداکثر تا 300.000.000 ریال در هر سال می‌باشد.

امراض و بیماری‌های خاص مشمول این پوشش عبارتند از: انواع سرطان‌ها، سکته قلبی، سکته مغزی، عمل جراحی قلب باز، پیوند اعضای اصلی بدن

مزایا

  • ارائه پوشش‌های بیمه‌ای جامع و کامل
  • مناسب برای اقشار مختلف جامعه به خصوص سرپرستان خانوار
  • ارزان قیمت و متناسب با شرایط اقتصادی افراد
  • انعطاف در پوشش‌های بیمه‌ای

ویژگی‌های بیمه‌نامه

  • سن بیمه‌شده در شروع بیمه‌نامه: از 20 تا 65 سال
  • مدت بیمه‌نامه: 1تا 10 سال (حداکثر 70 سالگی بیمه‌شده)
  • روش پرداخت حق‌بیمه: سالانه
  • نحوه محاسبه حق‌بیمه: بر اساس سرمایه فوت درخواستی، سن، وضعیت سلامتی بیمه‌شده و پوشش‌های اضافی
  • سرمایه فوت به هر علت بیمه‌نامه: از 10.000.000 ریال تا 2.000.000.000 ریال
  • ضریب افزایش سالانه سرمایه فوت: 0، 5، 10، 15، 20 درصد
اسکرول به بالا

تماس با ما